Top Gear!!!

Napsal Nika (») 1. 11. 2010 v kategorii Seriály, přečteno: 6535×
top-gear/hlavni.jpg

Díváte se na TOP GEAR??? Já, ačkoliv nemám ráda motoristické pořady, tak tehnhle úplně baštim!!! Protože tenhle má prostě šmrnc!!! smile Je prostě nejlepší!!!  A moderátorský trojlístek je bezkonkurenční!!! Svýmy komentáři a průpovídkami dodávají Top Gearu šťávu!!!

A samozřejmě Stig!!!!

Richard Hammond

Tenhle vtipný, 40-ti letý, 170 centimetrů "vysoký" automobilový šílenec je hrdým majitelem jednoho ze sta vyrobených vozů značky Morgan Aeromax (dnes je však po nehodě nepojízdné). Dále vlastní ještě asi 3 auta a myslím, že si pořídil i vrtulník Robinson R44. Kromě moderátora je Richard také trochu spisovatel. Napsal několik knih (do češtiny bohužel přeložena pouze jedna a to pro děti) a také má vlastní blog, kde komentuje nová auta:

http://www.mirror.co.uk/advice/motoring/richard-hammond/

Je přezdívaný "Hamster", což znamená křeček. Částečně pro svou výšku, částečně pro své příjmení a částečně také pro jeho oblibu v pojídání papírových kartiček během 7. řady Top Gearusmile.

smile20.9.2006 ( na konci 8. série TG) se při řízení tryskového auta vážně zranil. Vůz  se převrátil a hasiči z něj museli Richarda vystříhat. V nemocnici určili diagnozu "vážný otřes mozku" a za 10 dní ho pustili. Po několika měsících byl zase v pořádku. Jak sám říká, že jediný rozdíl před a po nehodě spočívá v tom, že předtím mu celer nechutnal a teď už mu chutnásmile.

Ale podívejte se na tu nehodu, mně osobně při tom běhal mráz po zádech!:

http://www.youtube.com/watch?v=1_o3g8MzrTE

Hlavně ta fotka s helmou je moc pěkná... A ta, kde je Richard ve vodě, je zase vtipná!

Jeremy Clarkson

Tento britský komentátor a žurnalista, který píše články do The Sunday Times a The Sun, je znám jako euroskeptik a kritik demokracie. V letech 1998 až 2000 měl také vlastní talk show s názvem "Clarkson". Ukázku naleznete tady: http://www.youtube.com/watch?v=lpySB0WlLpM

Díky své tvrdohlavosti a také vtipnému stylu psaní často způsobil větší reakci veřejnosti na jeho názory. TAké se potýkal s kritikou ze strany médií, politiků a veřejnosti.

Jeho oblíbená kapela jsou Genesis.

Ježiš! Tak ta s tím větrem je naprosto geniální!!!!


James May

Jeremy ho popsal jako "prvního člověka, který se dostal na severní pól a přitom tam nechtěl jít". Mluví zde o epizodě Polar Special, kdy James s Jeremym porazili v silně upravené Toyotě Hilux Richarda v závodě na severní pól, kdy Hamster jel na psím spřežení. Stali se tak prvními lidmi, kteří dosáhli severního magnetického pólu v automobilu.

Členy štábu Top Gearu je přezdívaný "Captain Slow" díky své pomalé a obezřetné jízdě. Přitom je jedním z mála lidí, kteří řídili Bugatti Veyron maximální rychlostí 407,90km/hod.

Od 80. let psal články do různých motoristických časopisů a rubrik a později se začal objevovat v různých pořadech v radiu a televizi. V roce 1992 ho vyhodili z časopisu Autocar, protože do závěrečné ročenky s testy propašoval skrytý vtipný text. Od 11. května 2003 působí James v TG.

Hm... ta v růžové je umělecká ;)...

A nakonec...

Top Gear je nejsledovanější motoristický magazín světa a taky nejvtipnější. Pravidelně jej sleduje okolo 400 milionů diváků. Je v oblibě nejen u technických nadšenců díky vizuálně působivému představení vozů, které je doprovázeno odlehčeným komentářem!

Tento pořad se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. V průběhu doby se pořad vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu. Je vyzdvihován za styl, přednes a značné množství kritiky v obsahu a komentářích moderátorů.

Takže sledujte Top Gear a mějte se fajn!!!

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a deset