Open Air Fest Panenský Týnec 12.8.2010

Napsal Nika (») 19. 8. 2010 v kategorii Hudba, přečteno: 3693×
cs/p8111094.jpg

12.srpna jsem jela s kamarádkou Kristýnkou do PAnenského Týnce na naše oblíbené Charlie Straight! Open Air Festival trval od čtvrtka do soboty, kdy čtvrtek byl den pro všechny zadarmo. A pro nás byla velmi dobrá zpráva, že Čárlíci hrají zrovna ve čtvrtek! TAkže nebylo vůbec pochyb o tom, že pojedeme!

Koncert začínal v 15,30 a jediný bus, který do Panenského Týnce jel, byl ve 12 hodin (později jsme zjistily, že tam jel ještě autobus "fesťákový", který jel častěji, ale to teď není důležité). TAkže jsme tam byly velmi brzo a ačkoliv letiště, na kterém se festival konal, bylo vzdálené ještě asi 3 kilometry, dorazily jsme tam velmi brzo. TAkže se nějakým způsobem stalo, že jsme do areálu dorazily už v jednu hodinu (ještě před tím, než byl postaven hlavní vchod, jak jsme se dozvěděly posléze). Vůbec nám samozřejmě nebylo divný, že nic není ještě otevřeno, a že všude jsou pouze lidi "od stánků". Ale každopádně se nám to pekelně vyplatilo;).

Sedíme takhle u stolu a koukáme, jak se vše připravuje a najednou prý: "Hele, není to Johnny?". A byl. Přijeli Charlie Straight ve své černé Toyotě a malém golfíku. (A btw. CS mají teď akci, přesněji řečeno jejich Driver Vojta, že první tři fanoušky, které uvidí v originálním CS triku, odmění krásným plakátem s podpisy všech členů kapely.) A najednou koukáme, že kolem nás jde Vojta a telefonuje, tak si říkáme, že by jsme měly dostat ten plakát, ale Vojta odešel zpátky k autům. Chvilku jsme se o tom ještě bavily a pak, když jsme na o skoro zapoměly, tak najednou k nám Vojta přiše a:

Vojta: "Máte pěkný trička holky:D"

My:"Děkujeme" (hrozně v rozpacích samozdřejmě;))

Vojta: Tak tady máte plakáty:D. A Albert Vám tam něco napsal;)

(a odešel zase zpátky)

Ten plakát je úžasný, že:D;)!!!

No a potom Vojta zase přišel k nám a povídali jsme si. A on prý, jak jsme se tam vlastně dostaly, že areál otvírají až ve tři, takže takhle jsme zjistily, že jsme tam neměly vůbec co dělat.:D

Každopádně koncert, kde nakonec bylo opravdu hodně lidí, byl bezvadný, stejně jako jiné CS koncerty, naprosto bezkonkurenční a nezapomenutelný :D!!!!

A po koncertě, jsem si nechala od Alberta podepsat fotku z předchozího koncertu a konečně jsme se vyfotily s celou kapelou ( tuhle fotku si nechám podepsat na dalším koncertu;)).

A když bylo po všem, tak jsme se vydaly na cestu zpět do PAnenského Týnce na autobus. A cestou okolo nás projeli čárlíci a troubili na nás a mávali nám, takže úžasné :D!!!!!

Opravdu skvělý koncert, těším se na další!!!!! :D

N.

P.S.: Ještě 2 videa z koncertu (jsou to písničky z jejich připravovaného cédéčka;)).

http://www.youtube.com/watch?v=p-B4j_a96EE

http://www.youtube.com/watch?v=zATc4uNXhZo

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a nula