CHARLIE STRAIGHT (30.11.2010) Praha-Akropolis

Napsal Nika (») 10. 12. 2010 v kategorii Hudba, přečteno: 3979×
cs/papirky.jpg

(úvodní obrázek-zdroj: iReport)

V rámci newton college tour 2010 Charlici zamířili konečně i do Prahy!!! A bylo to legendární!!!!!!!

Lístky jsme měly koupené už delší dobu a netrpělivě si odškrtávaly dny  do koncertu v diáři. Až konečně nadešel den "D"!!!!

Od tohohle koncertu jsme čekaly opravdu hodně a, i když jsme si to nepřiznávaly, tak jsme se trošku bály, že nás zklame... (Nemůžeme přece čekat, že jejich koncerty budou pořád lepší a lepší, jak je tomu teď). Ale, světe div se, tenhel koncert naprosto předčil všechna naše očekávání!!! Bylo to prostě naprosto bezkonkurenční!

Vyprodaná Akropole pištěla, jásala, zpívala a hlavně si to pořádně užívala!

Na koncert jsme přišly s Kristýnkou, Ivetkou, Anetkou a Terezkou (kterým moc děkuji za skvělý večer) s velkým časovým předstihem a vyplatilo se → stály jsme úplně u podia!

Předkapela začala hrát tentokrát včas. Byli to "Pepeline" (http://bandzone.cz/pepeline). A byli celkem dobří. Hlavně se mi líbila písnička, kterou zpíval jejich basák Rosťa.

A po další chvilce čekání už nastoupili, ti na kreré jsme všichni přišli! Charlie Straight začali svou báječnou show písničkou z připravovaného nového alba "Dear Jack"... Zahráli většinu svých písní z úžasného alba "She´s a good swimmer" a nechyběly ani další skvělé songy z alba nového... Nechyběla ani nejnovější hitovka "Something New", při které Albert jako vždy mlátil do činelu. Tentokrát mlátil tak zuřivě, že mu činel spadl:D.

http://www.youtube.com/watch?v=QimNFjtIIGE

V některé z daších písniček se ze stropu spusti "stříbrný déšť", tedy miliony stříbrných papírků, které jsme potkávali ještě druhý den cestou do školy:D.

A pak nastalo to, co všichni neradi slyšíme: "A je tu poslední song!" :( Bylo nám však divné, že je poslední song půl hodiny před koncem koncertu... ;).. Ale naštěstí přišla ještě celkem dlouhá řada přídavků s jedním velikánským překvapením ;)...

A tím by Albertův zorbing při písničce "In the morning" a právě tohle bylo na tomto koncertu nejlegendárnější!!!!:D byla to prostě bomba!!!!

(foto from Facebook by Anna Rusínková)

http://www.youtube.com/watch?v=mPWuMqeIhBQ

A poslední byla - tuším - jejich "klasická" přídavková písnička "Shall We Have A Baby", kterou s Albertem zpívaly všechny přítomné slečny :D.: http://www.youtube.com/watch?v=YORdWfjUvs8

Při loučení ještě Albert dodal, že u "nejvíc sexy člena kapely" řidiče Vojty jsou "ňáký" plakáty zdarma, a naštěstí jich bylo dost pro všecky, takže jsem taky jeden ulovila ;):

Takže teď už asi nemám co dodat. Byl to opravdu skvělý koncert. A včem co Charlie Straight dosud neznali je moc doporučuju! Oni jsou jako lék na špatnou náladu;)!!! A těm, co ještě nebyli na jejich koncertě, to doporučuju ještě více, protože na tyto chvíle nezapomenete!!!!!!!

Mějte se krásně a užijte si třetí advent!!!

N.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a osm